Tρελό ματς στη Βολιβία: Ο διαιτητής το έληξε στο 90+41΄ (vid)

Κάθε ρεκόρ έσπασε διαιτητής στη Βολιβία, που κράτησε καθυστερήσεις διάρκειας σχεδόν ενός ημιχρόνου.

Viral έχει γίνει το ματς της Μπλούμιγκ με την Πάλμαφλορ που έληξε με καθυστερήσεις σχεδόν ενός ημιχρόνου.

Όλα ξεκίνησαν στο 86′ όταν η Μπλούμινγκ μείωσε σε 2-1 με το VAR να επικυρώνει το γκολ μετά από 13 λεπτά!

Τότε ξεκίνησαν οι καθυστερήσεις όπου είχαμε ροντέο! Οι φιλοξενούμενοι παρά το αριθμητικό του μειονέκτημα ισοφάρισαν στο 90+22′ αλλά η Πάλμαφλορ νίκησε με γκολ στο 90+38′ με τον διαιτητή να λήγει το ματς μετά από 3 λεπτά.

Πάντως η Ομοσπονδία τιμώρησε επ’ αόριστον τους διαιτητές του αγώνα, μέχρι να αποδοθούν οι εκάστοτε ευθύνες.